A Canlı Grup; Samsun, İstanbul Düzce başlıca olmak üzere inşaat sektöründe faaliyet gösteren müşteri memnuniyeti ve sağlam yapı odaklı çalışmalarını sürdüren, profesyonel ekibiyle birlikte tecrübe ve birikimiyle müşterilerine en doğru ve yerinde hizmeti ilke edinen bir limited Şirketidir.

Daha önce bulunduğu bölgeler ve şu an bulunduğu bölgede hızla kendisini ve sektörde ki gösterdiği başarılalarla büyümüş ve hali hazırda büyümekte olan bir çok projelere imza atmış ve atacak olan bir inşaat şirketidir.

A Canlı Grup inşaat; sadece Samsun ve İstanbul’da değil Düzcede’de elde ettiği başarılarla projelere hazla devam etmektedir.

Kısa zaman içerisinde güvenilir inşaat firması haline gelmesi dolayısıyla Düzce’yi ve Samsun’u modern bir kente dönüştürülmesini hedefleyen bu açıdan da kendinden emin biçimde çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve Kalıcı bir imza atacaktır.

A CANLI GRUP İNŞ.SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, sürekli büyüyen bir müteahhitlik şirketi olarak, kaliteli ve yenilikçi inşaat projeleriyle sektörde öncü olmaktır. Müşterilerimize mükemmel hizmet sunmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, estetik açıdan etkileyici ve sürdürülebilir yapılar inşa etmeyi hedefliyoruz. Şehirlerimizi dönüştürerek topluma değer katmayı amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, müşterilerimize güvenilir, zamanında ve bütçeye uygun inşaat projeleri sunmak için özveriyle çalışmaktır. Müşteri memnuniyetine odaklanarak, kaliteli malzemelerle uzman bir ekip tarafından yürütülen projeleri başarıyla tamamlarız. Müteahhitlik sektöründe liderlik rolümüzü sürdürmek ve inşaatlarımızla topluma fayda sağlamak için sürekli olarak yenilenmek ve gelişmek amacıyla çalışıyoruz.

© 2023  A CANLI GRUP  Tüm Hakları Saklıdır.